Dārza izkārtojums 16′

Sveikiņi dārznieki!

Ar postu Saules dārzs es Jūs nedaudz iepazīstināju ar manu dārzniecības situāciju un pirmo dārzniecības projektu, kas notika tālajā 2014. gadā. Kā minēju iepriekš, lai atjaunotu savu projektu, nācās vairāk vai mazāk visu sākt no sākuma, šoreiz gan palīgu nebija tik daudz, tādēļ varēju piestrādāt pie savas figūras izveides, tas ir, milzīgas uztrenētas rokas, sāpoša mugura un smaids par padarīto!

Tomēr rokot atgadījās dažas ķibeles, izrādās iepriekšējā gada laikā, kad biju prom, cilvēki brauca pie mums ar saviem stādiem un pielika roku Saules dārza izveidē, kas ir ļoti forši un patīkami! Taču diemžēl es neesmu labākais augu atpazinējs vēl, un tā kā nebija laika īsti gaidīt, kad atbrauks kāds zinošāks, tad praktiski izraku visu dārzu ārā, tajā skaitā daudzgadīgos augus, kurus vajadzēja atstāt.

Lai šāgas situācijas neatkārtotos, nolēmu, ka jāmaina dārza izkārtojums, lai arī tādi noobi kā es var saprast, kur rakt un kur nē.

Tādējādi novietojot daudzgadīgos mazā saulītē lielā Saules dārza centrā (pašlaik gan jāsaka, ka iespējams šī saulīte ir nedaudz par mazu, ja tā nākamajā gadā ņemšu to vērā), un apkārt sešu staru nodalījumu veidā tika stādīti pārējie, viengadīgie augi, līdz ar to rudenī, kad viss nevajadzīgais būs jārok ārā, visu apkārt varēšu rakt, bet mazo saulīti atstāšu neskartu!

Lai plānojas!
Liene

 

Advertisements

One thought on “Dārza izkārtojums 16′

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s