Dārza izkārtojuma karte

Sveikiņi dārznieki!

Iepriekšējā otrdienā jau stāstīju par savu lielisko plānu kā padarīt Saules dārzu efektīvāku un vieglāk izmantojamu. Un lai arī galvenokārt šī sistēma strādā, taču ir atsevišķi augi, kurus audzēju pirmo reizi, un gribu pamēģināt maliņā, vai tie vispār izaug un neaizņemt vietu vidiņā, kur tās nav tik daudz. Tādi ir, piemēram, raudene un piparmētra. Piparmētru audzēju arī aizpagājšgad, taču tad iegādājos citronu piparmētru un tā man galīgi nebija pa prātam, tādēļ izmantoju vienu Saules dārza stariņa stūri, kur izmēģināšu šīs šķirnes.

Lai tas viss nenojuktu, esmu izveidojusi Dārza izkārtojuma karti, kur atzīmēju visus augus, kuri tiek audzēti konkrētajā vietā, kā arī parādu vietas, kur pašlaik vēl ir tukšs.

Vēl viens veids kā parādīt, kur lietas ir iestādītas ir ar stādiņu “name tags”, bet tā kā man ne pārāk patīk, ka apkārt mētājas zīmītes, tad labprātāk taisu plānu.

Sākotnēji to visu darīju uz lapiņas, savā dārzniecības burtnīcā (arī šo triku iemācījos no vecmāmiņas), taču tad sakrājās vēl visādas lapiņas, jo burtnīciņā tomēr gribas, lai būtu viss skaisti un kārtīgi, kas parasti nenotiek aktīvi darbojoties.

Tāpēc, lai vieglāk saprastu kas un kur man ir iestādīts, tad izmantošu veco labo Ilustratoru.

Uzzīmēju dārza plānu, izvēlējos krāsas katram augam, pierakstīju nosaukumus un šķirnes (lai nesajauktu krāsas, jo īpaši zaļie ir diezgan līdzīgi viens otram) un gatavs!

Darza_izklajums

Biezās pelēkās līnijas apzīmē ejas un plānās pelēkās ir pašlaik neaizpildītās vietas.

Lai aug!
Liene

 

Advertisements

4 thoughts on “Dārza izkārtojuma karte

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s