Katrs iesākums ir grūts, būsim labi!

Šodien esmu mājās slima, un, lai arī tāpat ir daudz darāmā, izdomāju, ka beidzot jāpiezvana vecmāmiņai – šī bloga iedvesmai.

Ar vecmāmiņu runāju ik pa laikam, pārsvarā, kad aizbraucu mājās, un dažreiz pa telefonu, taču pēdējā laikā sanāk diezgan reti. Diemžēl nemanot “pieaugušo” dzīve ir ierāvusi sevī un sava slinkuma/darba dēļ vairs nesanāk darīt lietas, kuras dara priecīgu. Bet pati vien esmu pie tā vainīga..

Vecmāmiņas savukārt ir cilvēki, kuri tam visam ir izgājuši cauri un tik un tā mūs mīl, velta laiku un rūpes. Tāpēc klausieties savās vecmāmiņās un savos vectētiņos, jo viņiem ir daudz gudru lietu prātā!

Šodien ar vecmāmiņu izrunājāmies par visu – jaunākajām receptēm, pēdējiem notikumiem, nākotnes plāniem un dārzkopību, kā arī, protams, vecmāmiņa pamanījās iedot kādu gudru dzīves padomu, katrs mēs sākot kaut ko jaunu izjūtam bailes, galvenokārt jau no nesanākšanas, kļūdīšanās, bet tāpēc vienalga vai esi darba vadītājs, vai kolēģis, vai draugs, vai vienkārši svešinieks, ar labiem vārdiem un pacietību var panākt visu, un likt iesācējam justies droši..

Būsim labi cilvēki!
Liene

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s